Připravte na jaro svoje funkční oblečení našimi jedinečnými přípravky

Unikátní NANO technologie, která pere již od 15 °C do 60 °C. Mikroemulzní systém praní a impregnace od českého výrobce MPD PLUS.

Nový mikroemulzní systém údržby sportovního oblečení a oblečení pro volný čas:
I.v. 01 - praní a I.v. 02 - impregnace. Tento jedinečný systém dvou produktů Vám nabízí možnost nejen kvalitně vyprat (první fáze), ale i obnovit vodoodpudivou úpravu vašeho oblečení prostřednictvím impregnace (druhá fáze). Systém údržby je vyladěn tak, aby kvalitně vypral a odstranil zápach potu už za studena ze sportovního i outdoorového oblečení a poradil si dokonale i se špínou. Navíc umožňuje obnovit na oblečení vodoodpudivé vlastnosti (oděv nenasáká vodu, získává tzv. perlový efekt), dále propůjčuje prádlu ochranu proti hloubkovému zašpinění mastnou špínou. Následná praní jsou jednodušší, špína z textilie snadno sjíždí, oděv rychle uschne. Velkou výhodou tohoto systému údržby je prokázaná schopnost regenerace mechanicky nepoškozených, ale již unavených vláken (vrací se pružnost a měkkost vlákna, pozitivně se mění úhly zotavení vláken – mačkavost, aj.). Prací emulze dále regeneruje potem zanesené membrány.

Systém údržby je možno použít samostatně nebo dvousložkově:

I.v. 01 – je určen pro šetrné praní veškerého prádla na cestách v ruce, anebo doma v pračce. Výhody – silný prací koncentrát, dávkování pouze 35 ml/praní (až 6 kg oblečení), umožňuje praní již za studena od 15 °C. Je vyráběn v praktickém 250 ml balení s dávkovacím uzávěrem.
I.v. 02 – je určen pro impregnaci a obnovu nesmáčivých vlastností textilních materiálů, které na základě doporučení výrobce vyžadují ošetření impregnací. Je vyráběn ve 200 ml balení s aplikátorem ve formě rozprašovače k okamžitému použití.

Aplikace přípravku I.v. 01 a podmínky použití:

 

Výrobce doporučuje následující použití prostředku a rámcové podmínky praní:

1. Seznamte se s údaji na etiketě údržby na oblečení a vycházejte z doporučení výrobce.

2. Zapněte veškeré zipy (především suché zipy) a otočte oblečení naruby.

3. Pokud je to možné, perte oděv ve speciální prací síťce.

4. Použijte doporučené množství pracího prostředku I.v. 01.

5. Perte na doporučenou nebo nižší teplotu.

6. Oblečení nechte kompletně uschnout.

7. Nepoužívejte bělicí ani změkčovací přísady a aviváže.

8. Nikdy neždímejte textilii s membránou v ruce, zničíte ji.

9. Na těžké skvrny naneste před vlastním praním koncentrát a ponechte cca 2 hodiny působit, poté oděv vyperte.

 

Dávkování na pračku s náplní 4,5 kg prádla podle následující tabulky:

 

tabulka1.png

Aplikace přípravku I.v. 02 a podmínky použití:

1.  Na suchý, kvalitně vypraný, kvalitně vymáchaný a zapnutý sportovní oděv, anebo oděv určený pro volnočasové aktivity křížovým nástřikem nanese na vrchní tkaninu neředěný I.v. 02. Zvláštní pozornost se věnuje mechanickým zipům (po „namazání“ lépe kloužou, nezadrhávají se). Nevsáknutá kapalina se do tkaniny za kartáčuje měkkým kartáčem. Po nástřiku se oděv složí a sroluje. Přípravek se nechá ve vlhkém stavu působit 30-60 min. Po zaležení se oděv vysuší do sucha v sušičce, anebo volně na vzduchu. Vysušená vrstva nástřiku se poté stabilizuje v čase cca 2-4 dny, aby tkanina získala vlastnosti perlového efektu. Po vysušení oděvu je běžné použití možné, jen se nedoporučuje oděv prát dříve, jak za 2-4 dny, aby se nezkrátil životní cyklus úpravy.

2.  Oděvy ošetřené přípravkem I.v. 02, anebo oděvy továrně ošetřené impregnací doporučujeme prát šetrným postupem pracím přípravkem
I.v. 01, který nadměrně nepoškozuje vrstvu impregnace.

 

Tabulka dávkování

tabulka2.png 

tabulka3.png

 

 

 NEPŘEHLÉDNĚTE !

Informace pro odběratele výrobků Taski (čistící prostředky, vosky, sáčky do strojů, atd…)

Z důvodu přechodu společnosti Diversey na nový systém dojde od 29. března do 23. dubna k výpadku systému a odstávce veškerých dodávek sortimentu. Pokud máte představu o spotřebě tohoto sortimentu v daném období, je potřeba se předzásobit. Objednávky je možné zaslat nejpozději do 12. března, aby byly do této odstávky vyřízeny.

Objednávky zadané po tomto termínu budou vyřizovány až po odstávce !!!

Naše firma bude částečně předzásobena pro běžný prodej, ale při větších odběrech může být zboží vyprodáno.

Děkujeme za pochopení

 

Bezpečnostní a technické listy najdete v sekci ke stažení. 

V případě, že nenajdete to co hledáte, kontaktujte nás